Indeling najaarscompetitie 2018

Heren Zondag
4e klasse – HILLEGOM 1
Paul Hulst (M, 25992643)
Zino Willems (M, 17197791)
Marcel Griffioen (M, 22750304)
Gerard-Jan van Wageningen (M, 29954169)
Marc Schoemaker (M, 18412661)
Lars van Hinsbergen (M, 22865659)
Ernst Brokx (M, 29608422)

Dames Zondag
3e klasse – HILLEGOM 1

Sanne Bloemendaal (V, 24894958)
Romy Spaans (V, 27030334)
Manon Muller (V, 24319856)
Merle van Trigt (V, 25158597)
Wies van Mulligen (V, 25227408)
Tessa van den Burg (V, …….)
Denise Jonkheer (V, 26543249)

Gemengd Zondag
4e klasse – HILLEGOM 1
Elco Knegtering (M, 21510202)
Danny Gerritse (M, 31167454)
Maureen Bulk (V, 23418117)
Manouk Stokhof (V, 29414504)
Denise van der Wolf (V, 29040361)
Martijn Jansen (M, 26185199)
Nour Ali (M, 30384664)

Heren dubbel 17+ Zaterdag
2e klasse – HILLEGOM 1

Rens Mense (M, 15014231)
Vincent Dorrestein (M, 16466268)
Tom de Jong (M, 14952904)
Sander Leek (M, 13030221)
Connor van Baaijen (M, 24577898)

3e klasse – HILLEGOM 2
Taco Hellemans (M, 11884428)
Ruud Meijer (M, 14595214)
Frans van Kampen (M, 11767065)
Patrick Veenman (M, 14356252)

Heren 17+ Zaterdag
3e klasse – HILLEGOM 1
Patrick Schouten (M, 13667017)
Maarten Peters (M, 12461059)
Robbert Janssen (M, 15272958)
Bjorn Stokhof (M, 30182514)
Tim Beerendonk (M, ……)
Eelco Knegtering (M, …..)

Dames dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse – HILLEGOM 1

Astrid van Dongen (V, 15294781)
Karin Hulsbosch (V, 23271892)
Jacqueline de Klerk (V, 21784388)
Yvon v.d. Post (V, 17394813)

Dames 17+ Zaterdag
1e klasse – HILLEGOM 1

Famke van Trigt (V, 23489022)
Hieke Seijsener (V, 15968588)
Maaike van der Voort (V, 23089202)
Lisanne van Trigt (V, 20381956)
Romy Krijger (V, 24159182)

4e klasse – HILLEGOM 2
Joyce van den Oetelaar (V, 22147349)
Lisette Boogert (V, 31004660)
Manuela Bijwaard (V, 30961238)
Kim Lijten (V, 17849004)
Liza Rotteveel (V, 30961033)
Marielle van der Hoorn (V, 26755033)
Iris Assendelft (V, 28910036)
Sophie Lingg (V, 18473202)

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
2e klasse – HILLEGOM 1
Dennis Langelaan (M, 17169364)
Pieter Witteman (M, 15959244)
Rens Mense (M, 15014231)
Kimberley de Klerk (V, 16418190)
Marieke Koster (V, 15968642)
Femke Witteman (V, 13729918)

Gemengd 17+ Zaterdag
3e klasse – HILLEGOM 2

Reinier van Dam (M, 14820757)
Pieter van Tol (M, 11209208)
Tammo Peters (M, 21593418)
Marion Houdijk (V, 24306266)
Yvonne Visser-van Eeden (V, 12729876)
Jeannine van Reeken (V, 16057414)
Aeito Endema (M, 11206195)
Nic Kors (M, 13270826)

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
2e klasse – HILLEGOM 1
Ellen Vink (V, 11209488)
Heidi Geutjes (V, 18725449)
Danielle Houtzager (V, 24165255)
Danielle Meijer (V, 19299664)
Simone van Dijk (V, 21104824)
Annemiek de Klerk )V, 13361805)

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
2e klasse – HILLEGOM 1
Jolanda van Staveren (V, 23369906)
Ingrid van Hesteren (V, 21251959)
Karin Guijt (V, 20685246)
Saskia Plomp-vander Zande (V, 20552033)
A.Schimmel-Lommerse (V, 24967769)

3e klasse – HILLEGOM 2
Trudy Aal-Koops (V, 24198943)
Karin Bulk – de Groot (V, 23633808)
Ellen van Looij – Spaargaren (V, 12651591)
Renate de Mon (V, ……….)

3e klasse – HILLEGOM 3
Lianne Visser-Harrewijn (V, 19682042)
Brenda Overwater (V, 25731904)
Irma van der Meer (V, 28759494)Nicole Hoogerdijk (V, …..)

3e klasse – HILLEGOM 1
Inge Colson (V, 31519822)
Ellen van Egmond (V, 28910192)
Connor van Baaijen (M, 24577898)
Wilfred Jonk (M, 31519792)
Elbert Hulsebosch (M, …..)