Vrijdag 35+ Dames dubbel 3

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Woensdag 19 juni
1
ZANDVOORT 2
3
DE NIEUWE BRUG 2
Vrijdag 7 juni
3
LISSE 2
0
EINDENHOUT 3
2
DE NIEUWE BRUG 2
2
HILLEGOM 3
3
LISSERBROEK 3
1
ZANDVOORT 2
Vrijdag 31 mei
0
EINDENHOUT 3
4
LISSERBROEK 3
Vrijdag 24 mei
0
HILLEGOM 3
4
LISSE 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LISSE 2541015415
2.LISSERBROEK 3522112812
3.DE NIEUWE BRUG 2522111911
4.ZANDVOORT 2520311911
5.HILLEGOM 351227137
6.EINDENHOUT 350143163

Spelers (4)