Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
2
VAN NISPEN 1
2
DE BOEKHORST 1
3
DE OUDE EIK 1
1
RIJSENHOUT 1
2
DE KIEVITEN 1
2
HILLEGOM 1
Vrijdag 24 mei
3
DE BOEKHORST 1
1
DE OUDE EIK 1
4
HILLEGOM 1
0
VAN NISPEN 1
3
RIJSENHOUT 1
1
DE KIEVITEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HILLEGOM 1532016416
2.DE BOEKHORST 1523012812
3.VAN NISPEN 1521211911
4.DE KIEVITEN 151229119
5.DE OUDE EIK 152037137
6.RIJSENHOUT 151045155

Spelers (5)