Zondag 11 t/m 17 Jongens 1

2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 9 juni
2
OEGSTGEEST 2
4
KATWIJK 1
0
ZEE EN DUIN 1
6
HILLEGOM 1
Zondag 2 juni
5
HILLEGOM 1
1
DE OUDE EIK 1
6
KATWIJK 1
0
DE BOEKHORST 2
5
ZEE EN DUIN 1
1
VAN NISPEN 1
0
LISSE 1
6
OEGSTGEEST 2
Dinsdag 28 mei
6
OEGSTGEEST 2
0
VAN NISPEN 1
Zondag 26 mei
4
DE OUDE EIK 1
2
DE BOEKHORST 2
1
ZEE EN DUIN 1
5
OEGSTGEEST 2
1
VAN NISPEN 1
5
LISSE 1
0
HILLEGOM 1
6
KATWIJK 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KATWIJK 1770039339
2.HILLEGOM 17601321032
3.OEGSTGEEST 27502311131
4.LISSE 17313182418
5.DE OUDE EIK 17223172517
6.ZEE EN DUIN 17214162616
7.VAN NISPEN 171068348
8.DE BOEKHORST 270077357

Spelers (7)